Web Site Tasarım;

En Uygun Fiyat Garantisi ile, Uzman Tasarım Ekibimizle, Kurumsal internet sitesi Tasarlıyoruz, 

" İnternet Sitesinin Önemi "

Dünyada rekabetin çok yoğun olduğu şu dönemde, ticaret yapabilmenin ve kazanabilmenin tek kuralı fark yaratmaktır.  Yaptığınız iş ne olursa olsun firmanızın ürettiği ürün veya hizmeti satabilmesi için, farklılığı yaratmanın gerekli olduğunu düşündüğümüzde bir web sitenizin olması kaçınılmaz oluyor.  Doğa Yazılım olarak etkileyici ve farklı tasarımlarımızla müşterilerimize özel web siteleri sunmaktayız. Unutmayalım ki günümüzde insanlar bir ürün yada hizmet almadan önce internette araştırma yapıyorlar. Web sitesi firmalar için bir prestij ve güven ortamı oluşturacağı gibi yeni pazarlar elde etmekte de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerin gözünde web sitesi olan firmalar her zaman daha kaliteli olarak görünmektedir.

İmajınızı en doğru yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz...

İnternet sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım, iletişim ve pazarlama aracı olan bu sanal dünyadaki yerinizi alın. Doğa yazılım olarak, yaratıcı ekibimizle sizin ihtiyaçlarınıza uygun ve imajınızı en doğru yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız kurumsal web siteleri, görsel açıdan muhteşem uyumluluk sağladığı gibi, arama motorlarında da firmanızı "Liderliğe" taşıyoruz.

"1 yıl boyunca ücretsiz Website teknik destek"

Doğa Yazılım olarak, web tasarım hizmeti sunduğumuz kişi ve/veya kurumlara 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek, güncelleme hizmeti, hosting (barındırma), domain (alan adı) ve pop 3 mail hizmeti sunuyoruz. 

Yenilenen web sitemiz ile bundan böyle yeni yüzümüz ve %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle yolumuza devam ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Web tasarım çalışmaları ne kadar sürer?

Planlanan projeye göre internet sitesi  tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 15-20 gün sürebilmektedir.

Web tasarımı çalışmalarında süreç nasıl işler?

Müşteri ile bir araya gelerek ilk görüşmeyi sağlanır. Gerekli ön bilgileri, logoyu ve tasarımda kullanılacak görselleri aldıkdan sonra web tasarım çalışmalarına başlanır.

internet sitesi çalışması için sektörel bir araştırma yapılır. Yurt içinde ve yurt dışında aynı sektörde yapılmış çalışmalar bilgi amaçlı incelenir. Daha sonra web tasarım çalışması ile ilgili ön bilgileride dikkate alarak demo bir web tasarımı yapılır. Yapılan demo çalışma proje sahibi ile paylaşılır. Yapılan çalışma üzerinden hemfikir olundukdan sonra projeye internet sayfaların tasarım işlemleri ile devam eder. Web sitesi ana sayfa ve alt sayfalar için onay alınarak işlemlere devam edilir.

Çalışmalar kullanıcı arayüzü yazılım çalışmaları ile devam eder. Web sitesi yönetim paneli yazılır. Aynı süreç içerisinde sitenin mobil versiyonu yapılır.  Proje müşteriye sunulur. Gerekli onaylar alındıkdan sonra web sitesi test edilir ve yayınlanır. Mail gönderme, google kaydı, harita işlemleri, Website Seo işlemleri ve ayarlar yapıldıktan sonra  inetrnet sitesi tasarımı yayınlanmış olur.

Web sitesi yapılırken nelere dikkat ediyorsunuz?

İnternet sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman kullanımı rahat ve  anlaşılır web siteleri yapmayı planlıyoruz. Bunun yanında teknik olarak WC3 standartlarında tamamen hatasız web siteleri programlıyoruz. Çalışmadan sonra web sitesi hatalara karşı ve SEO ile ilgili teknik analizini yapıp müşterimize sunuyoruz.

Web tasarımı çalışması SEO içeriyor mu?

Web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz.   tasarladığımız web sitelerinin SEO skoru yüksek puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz.

Website fiyatları neye göre belirleniyor?

Website tasarımımyapılacakiçerik, yapılacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre fiyatlandırılır.  Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, istenilen Mail adetleri, Hosting büyüklüğü ve  özel formlar yazılması durumuna göre fiyatlama değişmektedir. 

Web sitesini yönetim paneli olacak mı?

istenilen projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabiliriyor. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa;  website teknik destek hizmet bedeli karşılığı web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Web sitesi mobil uyumlu olacak mı?

Tüm web sitesi tasarım çalışmalarımızda mobil versiyonu standart hale getirdik. Müşterimizin isteyip istememesine bakmadan mobil web sitesi versiyonunu da uygulayıp test ederek internet sitesini yayınlıyoruz.

Web hosting ve domain tescil işlemlerini yapıyormusunuz?

Web hosting (barındırma) ve domain tescil hizmeti veriyoruz. İşlemler yıllık veya birkaç yıllık yapılabiliyor. Tüm yenileme takipleri sistemimiz tarafından otomatik yapılarak müşterilerimize gününden önce bilgi veriyor ve web hosting ve domain lerin Gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

/dogayazilim

/dogayazilim

info@dogayazilim.com

0532 566 09 50