UA-3511667-4

Web Site Tasarım;

Alanında Uzman website tasarım ekibimizle, 
Uygun fiyatlarımız ile, Kurumsal internet siteleri tasarlıyoruz.

Hayalinizdeki internet sitesi tasarımını demo yaparak, üzerinde çalışıyor ve sizin beğeninize sunuyoruz.

Siz beğenene kadar tasarımlarımızı istediğiniz gibi tekrar tekrar güncelliyoruz.

Website Temalarımızdan Bazıları.

Web Site Temalarını İsteğinize Göre Tasarlıyoruz.
Yemek Website Tasarım
Otel Website Tasarımları
Dekorasyon Website
Finansal Analiz
Kurumsal Website
Araç Tamir Website
Tadilat Website
Turizm Website
Kurumsal Website Tema Seçimi...

Web sitesi günümüzde lüks olmaktan çıktı ve tamamen bir gereklilik haline geldi. İnternet sitesi tasarımı seçerken, Şık olması, Kolay Kullanılabilir olması, firmanızla ilgili istenilen bilgiye web sitenizde kolaylıkla bulunabilir olması çok önemlidir. Bu sebeple internet sitesi teması firmanızın prestiji demektir. DOĞA YAZILIM olarak sizlere website teması tasarlarken diğer birbirine benzeyen tasarımlardan uzak durur, Size özel internet sitesi tasarımı sunarız.

Mobirise

İnternet Sitesinin Önemi

Dünyada rekabetin çok yoğun olduğu şu dönemde, ticaret yapabilmenin ve kazanabilmenin tek kuralı fark yaratmaktır. Yaptığınız iş ne olursa olsun firmanızın ürettiği ürün veya hizmeti satabilmesi için, farklılığı yaratmanın gerekli olduğunu düşündüğümüzde bir web sitenizin olması kaçınılmaz oluyor. Doğa Yazılım olarak etkileyici ve farklı tasarımlarımızla müşterilerimize özel web siteleri sunmaktayız. Unutmayalım ki günümüzde insanlar bir ürün yada hizmet almadan önce internette araştırma yapıyorlar. Web sitesi firmalar için bir prestij ve güven ortamı oluşturacağı gibi yeni pazarlar elde etmekte de büyük kolaylıklar sağlamaktadır.  

Mobirise

Sizi anlatan web siteleri tasarlıyoruz

İnternet sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım, iletişim ve pazarlama aracı olan bu sanal dünyadaki yerinizi alın. Doğa yazılım olarak, yaratıcı ekibimizle sizin ihtiyaçlarınıza uygun ve imajınızı en doğru yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız kurumsal web siteleri, görsel açıdan muhteşem uyumluluk sağladığı gibi, arama motorlarında da firmanızı "Liderliğe" taşıyoruz.

Mobirise

Web siteniz için teknik destek

Doğa Yazılım olarak, web tasarım hizmeti sunduğumuz kişi veya kurumlara
ücretsiz teknik destek, website güncelleme hizmeti, hosting (barındırma),
Sunucu, domain (alan adı) ve mail hizmetleri sunuyoruz.   
Yenilenen web sitemiz ile %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle yolumuza devam ediyoruz.

Web Sitesi (İnternet Sitesi) Nasıl Yapılıyor ? 

Planlanan projeye göre internet sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 15-20 gün sürebilmektedir

Müşteri ile görüşmeyi sağlanır. Gerekli bilgileri, logoyu, tasarımda kullanılacak görseller ve içerik metinleri alınır.
web site çalışmalarına başlanır. internet sitesi çalışması için sektörel araştırmalar yapılır. Yurt içinde ve yurt dışında aynı sektörde yapılmış çalışmalar bilgi amaçlı incelenir. Daha sonra web tasarım çalışması ile ilgili tüm bilgiler de dikkate alarak demo bir web tasarımı yapılır. Yapılan demo çalışma müşteri ile paylaşılır. Yapılan çalışma üzerinden hemfikir olunduktan sonra projeye internet sayfaların tasarım işlemleri ile devam eder. Web sitesi ana sayfa ve alt sayfalar için onay alınarak işlemlere devam edilir.  Çalışmalar kullanıcı arayüzü yazılım çalışmaları ile devam eder. Web sitesi yönetim paneli yazılır. Aynı süreç içerisinde sitenin mobil versiyonu yapılır. Proje müşteriye sunulur. Gerekli onaylar alındıktan sonra web sitesi test edilir ve yayınlanır. Mail ayarları, google kaydı ve arama motorları kayıtları, harita işlemleri, Website Seo işlemleri ve gerekli ayarlar yapıldıktan sonra internet sitesi tasarımı yayınlanmış olur.

İnternet sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman kullanımı rahat ve anlaşılır web siteleri yapmayı planlıyoruz. Bunun yanında teknik olarak WC3 standartlarında tamamen hatasız web siteleri programlıyoruz. Çalışmadan sonra web sitesi hatalara karşı ve SEO ile ilgili teknik analizini yapıp müşterimize sunuyoruz.

Web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Tasarladığımız web sitelerinin SEO skoru yüksek puan alabilecek şekilde planlayıp, Tüm arama motorlarına tanıtımı yaparak
teslim ediyoruz.

Website tasarımı yazılacak içerik, yapılacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre fiyatlandırılır. Web sitesi dil seçeneklere, SSL sertifikaları, Mail adet ve kapasiteleri, Hosting özellikleri ve özel formların tasarımına göre fiyatlama değişmektedir.

İstenilen website içeriğine göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; website teknik destek hizmet bedeli karşılığı web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Tüm web sitesi tasarım çalışmalarımızda mobil versiyonu standart hale getirdik. web sitesinin mobil arama motorları ve mobil cihazlarda daha kullanışlı hale gelmesi için, mobil web sitesi versiyonunu da uygulayıp test ederek internet sitesini yayınlıyoruz.

Web hosting (barındırma) ve domain tescil hizmeti veriyoruz. İşlemler yıllık veya birkaç yıllık yapılabiliyor. Tüm yenileme işlemleri sistemimiz tarafından otomatik yapılarak müşterilerimize gününden önce bilgi veriyor ve web hosting ve domain lerin gerekli süre uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Mail

Telefon

WhatsApp

Twitter

Doğa Web Yazılım ve Bilişim Hizmetleri
Mail: info@dogayazilim.com - Gsm : 0532 566 09 50 - Tel : 0850 532 58 60  

Tüm hakları saklıdır www.dogayazilim.com © 2007